کره کاکائو روغن جوانسازی پوست

کره کاکائو روغن جوانساری پوست یکی از بهترین موادی است که می تواند در کوتاه مدت نتیجه مطلوب را بدهد. کره کاکائو ارگانیک بکار رفته در کرم های دست ساز در همین مرکز با قیمت ارزان به فروش می رسد.

کره کاکائو به دلیل داشتن
۱٫ اسیدهای چرب امگا۳
۲٫ اسیدهای چرب امگا۶
۳٫ ویتامین E آلفا توکوفرول
۴٫ ویتامینk
نقش بسیار مهمی در احیا پوست بانوان صورتتان دارد.
کره کاکائو که همان چربی دانه کاکائو می باشد، کاملا خوراکی می باشد و در صنایع مختلف از جمله شکلات سازی، دارویی و آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.کره کاکائو گرانترین جزء فرمولاسیون شکلات و مهم ترین جزء آن می باشد.

نقش کره کاکائو در احیا پوست های

داشتن صورتی زیبا در گرو داشتن پوستی جوان و شفاف است. اگر شما هم به دنبال راهی برای جوانسازی صورتتان هستید به جای استفاده از داروهای شیمیایی گران قیمت ارزان ترین راه استفاده از کرم های دست ساز با مواد کاملا ارگانیک و طبیعی است که تاثیرات جادویی و بسیار سریعی دارد زیرا ویتامین های موجود در کره کاکائو بکار رفته در این مواد تماما کارشان احیا سازی پوست و از بردن سلول های مرده روی پوست و ایجاد پوستی جوان، تازه و شفاف است.

طریقه استفاده از کرم کره کاکائو

برای جوانسازی و پیشگیری از ایجاد چین و چروک حفظ رطوبت پوست استفاده از موادی که نقش اصلی در بهبود چروک های پوست دارد، ضروری است. این محلول را هر شب قبل از خواب وقتی تمام پوست صورتتان را شستید به تمام پوست مخصوصا اطراف لب، دور چشم و خط خنده با ملایمت بمالید. این کار باید مستمر باشد. برای افرادی که پوست چرب دارند لازم نیست هر شب استفاده شود بلکه هر ۲شب ۱بار کافی است.

در این مرکز علاوه بر کرم و لوسیون مخصوص پاکسازی و جوانسازی پوست، به صورت عمده فروش کره کاکائو نیز انجام می شود. عمده فروشان و کارخانه های تولید لوازم آرایشی می توانند جهت خرید با شماره درج شده در این متن استفاده کنند.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547