کاربرد کره کاکائو در احیای پوست بانوان

همانطور که رساندن مواد مغذی به یک گل آن را شاداب وقوی می سازد کره کاکائو طراوت و نشاط را به پوست شما باز می گرداند دانه های کوچک کاکائو که سرشار از چربی های اشباع مفید برای پوست و غنی از انتی اکسیدان ها برای محافظت پوست شما در برابر رادیکال های آزاد هست می توانند غذای بی نظیری برای پوست حساس و لطیف بانوان باشند این دانه های مقوی همانطور که مشام را نوازش می دهند پوست را هم به سمت سرزندگی جوانی هدایت می کنند.
این دانه کوچک طی فرایند های گوناگون به پودر کاکائو و در ادامه از آن کره کاکائو را حاصل می اورند این فراورده غنی سرشار از ویتامین های گروه آ و ب نیز هست که به همرا انتی اکسیدانها و چربی های اشباع احیای پوست بانوان را ممکن میسازد لایه ای نازک و گاهی غلیط از کره کاکائو میتواند پوست محتاج تغذیه را دوباره سازی کند.

کاربرد های کره کاکائو در احیای پوست بانوان از اهمیت بالایی بر خوردار است که در این مقاله نمی توان همه موارد را با جزئیات بیان کرد اما همیشه توصیه میشود که این محصول را در شب قبل خواب به آرامی بر روی پوست ماساژ دهید زیرا در شب مخصوصا در هنگام خواب، پوست به حالت استراحت خود رسیده و شروع به ترمیم خود می کند.
طریقه مالیدن کره کاکائو بر روی پوست صورت و بدن را از نماینده فروش ما که زیر نوشته های همین صفحه درج شده است می توانید بپرسید.
کره کاکائو خالص با بو و بدون بو را با نازلترین قیمت ها از ما بخواهید.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547