قیمت کره کاکائو خوراکی

قیمت کره کاکائو خوراکی به صورت عمده خیلی ارزان تر از جزئی است و اگر خرید شما مستقیم از کارخانه انجام شود خیلی مناسب و مقرون بصرفه است به شرطی که خریدتان از سایت ایران شکلات باشد. ما به عنوان نماینده اصلی کره کاکائو برند آفریقانا در ایران فروش مستقیم از کارخانه داریم.

قیمت کره کاکائو خوراکی برندآفریقانا با توجه به کیفیتی که دارد مورد پسند اکثر کارخانجات تولید شیرینی و شکلات و لوازم آرایشی قرار گرفته است. خرید از ما به صورت عمده و جزئی بسیار ارزان تر از جاهای دیگراست پس سعی کنید سفارشات خود را هر چند وقت یک بار جمع کنید و عمده از ما خریداری نمایید. این سایت یکی از سایت های تجاری فعال در زمینه فروش و پخش عمده متنوع ترین شکلات ها و پاستیل های خارجی است کافی است یه نگاهی به پیج اینستا و کانال تلگرام این واحد بیاندازید تا به وسعت کار ما پی ببرید.اکثر قنادی ها نیاز خود را در زمینه پودر و کره کاکائو از ما درخواست می کنند. اگر بدنبال مرکز پخش و توزیع معتبر در زمینه این محصول هستید حتما از پیج ما دیدن فرمایید. در کنار پودر کاکائو قهوه های فوری به صورت پودر موجود داریم:
• قهوه فوری کلاسیک
قهوه فوری گلد

این قهوه های فوری که در واقع نسکافه گلد و کلاسیک گفته میشود در برند های مختلف مثل تاتا، اکوادر، اورو موجود است. در این سیستم تمامی سفارشات صادراتی و بازار داخلی با بهترین تیم تبلیغاتی و فروش درون مرزی و برون مرزی صورت می پذیرد. مشتری مداری و کسب رضایت مشتری یکی از مهم ترین اهداف سیستم کاری ما می باشد.

در این مرکز محصلات دیگری همچون موارد زیر موجود است:

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547