قیمت خرید تافی فله خارجی

قیمت خرید تافی فله خارجی نسبت به برند ایرانی بالا تر است. این محصول بیشتر از کشور های چین و اوکراین وارد ایران می شوند. تافی های خارجی از نظر طعم منحصر بفرد هستند بالای ۳۰ طعم مختلف در حال حاضر از طریق مرکز پخش ایران شکلات بفروش می رسد.

قیمت خرید تافی فله خارجی به صورت عمده از فروش خورده و جزئی بسیار ارزان تر است پس سعی کنید سفارشات خود را هر چند وقت یک بار جمع کنید و عمده از ما خریداری نمایید. سایت ایران شکلات یکی از مراکز تجاری فعال در زمینه فروش و پخش عمده متنوع ترین آبنبات ها و تافی های خارجی است کافی است یه نگاهی به پیج اینستا و کانال تلگرام این واحد بیاندازید تا به وسعت کار ما پی ببرید. تنوع و قیمت مناسب یکی از مهمترین اهداف این گروه می باشد و در این راستا گام های بسیار موثری برداشته ای. محصولات موجود در انبار بیشتر فله هستند و قیمتی که ارائه می دهیم مخصوص پخش کننده های داخل شهرستان ها می باشد.

اگر بدنبال مرکز پخش و توزیع معتبر در زمینه تافی وآبنبات چوبی هستید حتما از پیج ما دیدن فرمایید.
انواع تافی فله خارجی:
• تافی های طعم میوه
• تافی های ایرانی
• تافی های شکلاتی
تافی عسلی
• تافی بسته بندی
سایت ایران شکلات با مدیرت قوی و بروز سرکار خانم تمدن می تواند تمامی سفارشات داخلی و خارجی شما را در بهترین شرایط ممکن ساپورت کند، در این سیستم تمامی سفارشات صادراتی و بازار داخلی با بهترین تیم تبلیغاتی و فروش درون مرزی و برون مرزی صورت می پذیرد.
مشتری مداری و کسب رضایت مشتری یکی از مهم ترین اهداف سیستم کاری ما می باشد.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547