قیمت خرید باکس پاستیل تهران

قیمت خرید باکس پاستیل با بهترین جنس در تهران را از طریق سایت ایران شکلات دریافت کنید. به تمام شهر ها ارسال بار داریم و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات شما را آماده خواهیم کرد. بهترین ها را از ما دریافت خواهید کرد.
قیمت خرید باکس پاستیل با آرم های ببتو و ویدال در سایت ایران شکلات از همه جا ارزان تر است. طبق سفارش شما هر سایزی که بخواهید تولید می کنیم و حتی اسم فروشگاه شما را بر روی باکس ها حک خواهیم کرد. در فعالیت های عمده فروشی پاستیل، از مارک های معروفی که می توان معرفی نمود، مربوط به پاستیل های کیلویی هاریبو و ببتو می باشد و این شرکت های پاستیل سازی ترکیه ای، سال هاست که در بازار ایران اقدام به فعالیت های پخش پاستیل های خود نموده و جایگاه مناسبی را کسب نموده اند.
با توجه به برند بودن این نوع پاستیل های خارجی، این مزیت وجود دارد که بتوان در مسیر فروش و پخش آن نیز به سادگی اقدام نموده و از سودآوری های این بازار بهره مند شد.
فروش اینترنتی باکس های پاستیل با حجم ۲ الی ۳ کیلو پاستیل در همین مرکز انجام می شود برای دیدن نمونه ها کافی است به شماره تلفن درج شده در همین صفحه از طریق تلگرام یک پیام بدهید.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547