فروش پاستیل ببتو مدل بستنی

فروش پاستیل ببتو در مدل های بستنی، ماهی، نواری و مدادی های ترش در نمایندگی فروش انجام می شود. ببتو در طعم ها و مدل های مختلف وجود دارد و ارسال آسان از تهران به شهرستان ها داریم. ببتو محبوب مردم ایران است.

فروش پاستیل ببتو با بهترین قیمت ها از نمایندگی فروش آن از تهران انجام می شود. کارخانه پاستیل ببتو در ترکیه، توانسته طرح های خلاقانه ای را برای فروش عمده به بازار عرضه نماید که یکی از آن ها مربوط به پاستیل های بستنی بوده و در این زمینه پاستیل های یک کیلویی آن در ایران، ضمن دارا بوده فروش بالا، از حاشیه سود مناسب تری نیز برخوردار می باشد.
از همین رو عرضه مستقیم این پاستیل های خارجی ببتو را در کنار مدل بستنی، با انواع طرح و مدل های دیگر ارائه می نماییم که می توانید شما هم برای ثبت درخواست های خود اقدام نمایید.

پاستیل ببتو مدل ستاره

پاستیل های ستاره ای یکی از نمونه های ژله ای مات می باشد و شرکت ببتو این مدل پاستیل را با بهترین طعم ها و ترکیب های رنگی توانسته به بازار عرضه نماید. این مرکز از طریق فروش عمده، دسترس پذیری و خرید این پاستیل ها را برای شما امکان پذیر ساخته است.
تنوع طعم و رنگ در پاستیل های ببتو خیلی بیشتر از پاستیل های دیگر ترکیه است.

 

پاستیل ببتو مدل توت گرانول

پاستیل ببتو مدل توت گرانول نیز مانند بستنی و مدل های نواری،مدادی یکی از مدل های بسیار پرفروش هست. پاستیل ببتو اکثرا در وزن های ۱کیلویی تولید می شود اما مدل توت گرانول در وزن ۷۰۰ گرمی ساخته می شود. پاستیل توت به دلیل ظاهر خیلی قشنگ و طعم خیلی خوبی که دارد مورد پسند همه مصرف کننده ها است.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547