مرکز فروش کره کاکائو در رشت

مرکز فروش کره کاکائو در تهران هم اکنون آماده ارسال کارتن های کره کاکائو از درب کارخانه به شهر های رشت، اصفهان، همدان و دیگر شهرها می باشد.
ما مفتخریم که محصول مشتق شده از دانه های کاکائو را در رشت به مشتریان محترم ارائه نمائیم کره کاکائو با کیفیت و با قیمت رقابتی به صورت عمده و جز را در تمام رشت بر عهده داریم
ما در رشت در طرحی ویژه کره کاکائو را متفاوت از دیگر نقاط کشور از نظر قیمت ارائه می کنیم به این صورت که مشتریان گرامی در رشت در تمامیه ساعت شبانه روز در هر نقطه از رشت که باشند و هر مقدار که در دستور کار خود قرار دهند ما در اسرع وقت و با قیمتی کمتر از دیگر نقاط کشور بدست آنها می رسانیم علاوه بر این ها در این طرح ویژه تحویل در رشت رایگان است.


جدیدا در سالن های آرایشی و سالن های ماساژ از کره کاکائو به همراه افزودنی های دیگر برای برطرف کردن خستگی، چین وچروک، حلقه های سیاه دور چشم و… استفاده می کنند.
کره کاکائو به دلیل داشتن ویتامین K در خود باعث می شود که پوست حالت کشش و شل بودن خود را از دست بدهد وسفت و خوش فرو بشود، از همه مهمتر تمامی کبودی های سطح پوست با استفاده مداوم این محصول گیاهی از بین خواهد رفت.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547