فروش کره کاکائو خالص بدون بو

فروش کره کاکائو با قیمت مناسب و در وزن های مختلف در ایران شکلات به مراکز تولید لوازم آرایشی، آرایشگاه ها جهت تولید ماسک طبیعی و یا قنادی ها جهت مصرف در شکلات و شیرینی، انجام می پذیرد.
ازانجایی که امروزه سالن های زیبایی ویترینی از خدمات و محصولات شده اند یکی از محصولاتی را که بازاریاب ها می توانند در کاتالوگ خود قرار دهند کره کاکائو است این محصول خاص و منحصر به فرد در آرایشگاها میتواند فروش خوبی به همرا داشته باشد
ایران شکلات اماده همکاری با پخش کنندگان و بازاریاب ها ست به گونه که محصول را با قیمتی مناسب و در بسته بندی های متفاوت در اسرع وقت با اسم خود شما به دست مشتری شما میرساند. کره کاکائو به دلیل داشتن ویتامین ای در خود کمک بسزایی در احیا وجوان سازی پوست دارد.

ویتامین E به عنوان ویتامین زیبایی شناخته شده است زیرا باعث صاف شدن وانعطاف پذیری و نرمی فوق العاده پوست می شود. به مرور زمان و مستمرکه استفاده می کنید خواهید فهمید که در باز شدن چین و چروک های پوست اطراف چشم و دور لب بسیار کمک کرده و همچنین جلوی پیری زودرس را خواهد گرفت. امروز اکثر مردم برای جوان سازی و جوان نگه داشتن پوست خود به مراکز پزشکی و جراحی مراجعه می کنند وهزینه های زیادی را متحمل می شوند اما نمی دانند با استفاده بسیار ناچیز وکم و مداوم محصولات طبیعی خیلی راحت تر و ارزان تر می توانند در جوان نگه داشتن پوست خود اقدام کنند.
هم اکنون اولین سفارش خرید خود را در این مرکز ثبت کنید و از تاثیرات معجزه گر این محصول بهره ببرید.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547