قیمت روز پاستیل در ایران

قیمت روز انواع پاستیل، آبنبات و شکلات در ایران از طریق مرکز پخش اصلی این محصولات اعلام می شود.
در اصل پاستیل در برندهای شناخته شده خارجی جز تنقلاتی می باشد که اگر بتوان آن را از طریق منابع مستقیم، خرید و فروش کرد سودآوری بسیار عالی و فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت.
قیمت یکی از شاخص های اصلی خرید برای پخش کننده ها است اما برای کاسبان و خرده فروشان تغییرات جزئی در قیمت تاثیر چندانی در خریدشان ندارد زیرا حاشیه سود پاستیل در خرده فروشی بسیار بالا بوده و حتی گاهی به ۲ الی ۳ برابر قیمت تمام شده ختم می شود، اما برای عمده فروشان به دلیل حجم خرید بالا تغییرات بسیار کم در قیمت ها تاثیر بسیار زیادی در خریدشان خواهد داشت به همین دلیل اکثر مشتریان تلاش می کنند در جریان قیمت های روز پاستیل و دیگر تنقلات در بازار ایران باشند تا با روند افزایش و کاهش نرخ ها بتوانند در خرید و فروش خود توازن ایجاد کنند، بنابراین بهتر است محصولات مورد نیاز خود را از مرکز اصلی و واقعی خریداری کنید.
گستردگی محصولات در دنیای تنقلات، این روزها به قدری افزایش یافته است که به راحتی می توان برای هر سلیقه و ذائقه ای سبد کاملی از محصولات در این حوزه را برگزید. شاید یک دلیل پیشرفت بسیار صعودی چنین فرآورده هایی در بازار ایران نیز همین مسئله باشد.

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547