خرید عمده پاستیل قلبی فانتزی

انواع طعم پاستیل فانتزی همچون قلبی، ماهی، قارچ و… در کنار برندهای سرشناس خارجی دیگر به سبب تقاضای بسیاری که دارد به صورت عمده خرید و فروش می شود.

افزایش میزان خرید مصرف کنندگان پاستیل با طعم ها و طرح های گوناگون باعث بوجود آمدن سلیقه ها ی جدید و در نتیجه بالا رفتن تقاضا برای پاستیل ها در طرح های فانتزی خارجی شده است.
مدل هایی همچون خرسی، نوشابه ای، حروف الفبا و میوه ای جز طرح های کلاسیک محسوب شده و طرح های فانتزی همچون قلبی، ماری، قارچ، ماهی، جیلی بیلی، مغز، توت گرانول و… جدیدا وارد بازار شده است که در کنار مدل های قدیمی می توانند مکمل یکدیگر باشند.
این مطلب، آنجایی به چشم می خورد که اکثر خریداران پاستیل خارجی، این محصول را از هر دو مجموعه انتخاب می نمایند.
اما فروشندگان موقع خرید همیشه سعی می کنند ترکیبی از تمامی طعم ها بردارند زیرا بالا بودن تنوع رنگ و طعم در پاستیل در جذب بیشتر مشتری بسیار اهمیت دارد. توصیه ما به شما که برای خرید عمده تماس می گیرید این است که از پاستیل های فانتزی که موجود داریم و خودمان به شما پیشنهاد می دهیم حتما کارتنی بردارید زیرا به دلیل بالا بودن تقاضا و کمبود واردات و مشکلات احتمالی دیگر ممکن است برای مدتی رقم خاصی از پاستیل برای مدتی وارد بازار نشود پس بهتر است همیشه برای خود چند کارتن از این محصولات را ذخیره داشته باشید.

 

مدير فروش: خانم تمدني 09113339342

آدرس اينستاگرام: sogand6547
کانال تلگرامي:  iranshocolat@

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547