واردات قهوه کاپوچینو و کنیا

واردات و پخش داخلی انواع قهوه های کلمبیا،کنیا، جاوه، لامبورگینی و اتیوپی توسط سایت قهوه ایران با نازل ترین قیمت ها تحقق بخشیده است.
نمایندگی اینترنتی فروش بیشترین تنوع قهوه، انواع برترین و مرغوب ترین دانه های این نوشیدنی تلخ را به متقاضیان محترم ارائه می نماید.
چیزی که امروزه در ایران و در سایر کشور ها پر طرفدار شده قهوه و انواع کافی میکس، کاپوچینو و هات چاکلت می باشد که به جهت حفظ سلامتی، به خصوص کشور های دیگر به دنبال این نوشیدنی می باشند.
در کشور ایران نیز قشر جوان جزء پر طرفدار ترین متقاضیان این نوشیدنی ها هستند و هر روز در تمامی کافی شاپ ها شاهد مصرف بالایی از این پودر قهوه ها هستیم چه بسا در خیلی از موارد در خانه و منزل هم از این قهوه ها به جای مصرف چای و یا نوشیدنی های انرژی زای دیگر استفاده می شود.
و اکثر قهوه ها با نام قهوه ترک در بین عموم مردم شناخته شده و معروف می باشند، همچنین اکثر مردم به جهت خرید اگر به مغازه ای هم مراجعه کنند درخواستشان به خرید قهوه ترک ختم می گردد در حالی که قهوه های کنیا، کلمبیا، اتیوپی، چری و خیلی برند های دیگر وجود دارند که هر کدام طعم،رنگ و عطر خاص خود را دارند.
در همین راستا چنانچه تمایل به خرید مستقیم انواع مختلف این محصولات را دارید نمایندگی اینترنتی آن مرغوب ترین ها را با قیمتی ارزان تر از بازار به صورت عمده ارائه می نماید.

مدير فروش: خانم تمدني 09113339342

آدرس اينستاگرام: sogand6547

مدیر فروش | خانم تمدنی : ۰۹۱۱۳۳۳۹۳۴۲

کانال تلگرام ایران شکلات  : بازار پاستیل و شکلات

اینستاگرام ایران شکلات : sogand6547